asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі повістки до суду почали надсилати через Viber

Наказом Державної судової адміністрації України від 23.01.2023 року № 28 затверджено порядок відповідного інформування учасників судового процесу.

Згідно з порядком, повістки за заявою учасника судового процесу першочергово надсилатимуться на месенджер. Якщо мобільний телефон не «прив’язаний» до месенджера, повістки, як і раніше, надходитимуть у формі SMS-повідомлень.

Про це повідомляє пресслужба Жовтневого районного суду Кривого Рогу.

Наразі державним підприємством “Інформаційні судові системи” реалізовано та запущено в експлуатацію з 15 лютого механізм направлення повісток учасникам процесу у вигляді повідомлень в додаток Viber.

Месенджер, аналогічно SMS-повідомленням, забезпечуватиме доставку текстових повідомлень на номери мобільних телефонів учасників справи, що цілком відповідає нормам процесуального законодавства в частині можливості повідомлення учасників судового процесу через інші засоби зв’язку (зокрема мобільного), які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику. 

Дані, які підтверджуватимуть надсилання та доставку таких повідомлень на Viber, будуть надходити та зберігатися в автоматизованій системі документообігу суду (із запобіганням їх видалення чи коригування). 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини