test

Всі новини про життя міста

Торішнє сміття згрібали трактором – на шахтах Кривого Рогу провели День довкілля (фото)

15 квітня, минулої суботи, в місті знову вийшли на Толоку – сміття назбирали чимало.

Працівники Криворізького залізорудного комбінату працею відзначили Всеукраїнський день довкілля: навели лад на прилеглих територіях шахт.

Тут прибирали опале листя та залишки сухої рослинності, висаджували квіти, облаштовували нові квітники.

«Працівники Криворізького залізорудного комбінату завжди з ентузіазмом ставилися до цього питання, проводячи протягом березня-квітня напередодні Дня довкілля екологічні заходи щодо прибирання і озеленення структурних підрозділів і прилеглих до них територій.

Зокрема, на шахті «Тернівська» трудівники розчистили від сміття і опалого листя проммайданчик та територію вздовж дороги від контрольно-пропускного пункту до УКЦ, розробили клумби, де здійснили посів насіння чорнобривців та газонної трави, саджанців петуній та кленів. Також оновили й територію шахти – пофарбували лавки, побілили дерева і бордюри.

Робітники шахти «Криворізька» теж не залишилися осторонь заходів з прибирання і озеленення. У спільній праці вони привели в належний стан територію адміністративно-побутового комбінату шахти, автостоянку та дорогу до колишньої шахти «Правда», посіяли насіння чорнобривців, майорів, айстр, посадили саджанці троянд, кущів і кленів.

Активно долучилися до всеукраїнської акції і працівники шахти «Покровська», які навели лад на територіях стоянки та проммайданчика. Окрім цього, вони підмели дорогу вздовж вулиці Шкільна, провели ревізію системи зрошення біля підземного переходу і на клумбах, пофарбували огорожі, прибрали та вивезли сміття з території колишньої фабрики кулінарії, побілили бордюри. Не забули працівники і про озеленення території – посадили квіти на клумбах перед АПК шахти (нарциси, іриси, лілії) та перед контрольно-пропускним пунктом (чорнобривці, нагідки, майори).

Протягом березня-квітня займалися доброустрієм і трудівники шахти «Козацька». Вони привели до належного санітарного стану територію навколо шахти, під’їзну дорогу та пішохідний міст, почистили спеціальні місця для відливу води, вирубили поросль, пофарбували малі архітектурні форми та фонтан, бордюри, лавки, урни, здійснили розмітку пішохідного переходу. Для охайності і естетичного задоволення працівники обрізали кущі троянд, відкрили черенки троянд і посадили в ґрунт чорнобривці, айстри та петунії.

В інших структурних підрозділах також пройшли екологічні заходи, на яких здійснювали доброустрій території – розчищали територію від сміття, листя і гілок, висаджували рослини, обкопували дерева, омолоджували дерева і кущі, просапували клумби, фарбували бордюри і дерева тощо. Працівники комбінату і надалі підтримуватимуть належний вигляд своїх структурних підрозділів і слідкуватимуть там чистотою і збереженням природи», – йде мова у дописі АТ «Криворізький залізорудний комбінат».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі