У рамках співпраці Міністерства внутрішніх справ та ДКВС України, щоб покращити практичну складову освітнього процесу та дати можливість студентам факультету №1 Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ ознайомитись з діяльністю державної установи «Криворізька установа виконання покарань (№3)», було організовано чергову екскурсію до установи.
Так, 14 квітня студенти 2-го курсу у супроводі завідувачки кафедри ПД та П факультету №1 КННІ ДонДУВС підполковника поліції Надії Носевич мали можливість ознайомитися з історією та функціями установи, пов’язаними з виконанням кримінальних покарань.
Про це повідомляє пресслужба ДУ КУВП №3.
Заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи підполковником внутрішньої служби Андрій Гранкін особисто розповів курсантам про підстави та порядок прийняття до установи засуджених та осіб, узятих під варту, правила їх розміщення з дотриманням вимог роздільного тримання та інші питання, пов’язані з функціями, покладеними на установу.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/336790845_569826561640382_4522761966889750834_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/336894217_960569881606831_1202122593483492932_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/336903450_5846678665400233_6843916095469801108_n-1024x649.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/336909315_1083209216402291_7676864649615614137_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1608810108-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE