Всі новини про життя міста

У 129-ту Обр ТРрО із Кривого Рогу потрібен розвідник

На платформі з працевлаштування Lobby X, яка ще відома як рекрутингова агенція, що співпрацює з Міністерством оборони України, для охочих долучитися до військової служби щодня з’являються нові вакансії.

Так, серед запитів є вільне місце у 129-й окремій бригаді територіальної оборони — формування Сил територіальної оборони Збройних сил України, що дислокується у місті Кривий Ріг. Бригаді, яка перебуває у складі Регіонального управління «Схід» Сил ТрО, потрібен розвідник.

В умовах прийому значиться, що кандидат повинен мати задовільну фізичну підготовку та моральну стійкість, бути відповідальним, дисциплінованим і бажано з досвідом.

В умовах служби вказано, що за виконання обов’язків – бойових задач – зарплатня варіюється від 20 000 до 120 000 гривень.

Для відгуку на вакансію надсилайте Ваше CV (резюме), контактні дані та опис професійного досвіду (для військовослужбовців запасу додатково звання та деталі досвіду служби) на apply@thelobbyx.com (натисніть на посилання для автоматичного формування листа) з темою листа “Розвідник до 129 ОБрТрО”.

Більш детальна інформація: https://lobbyx.army/tor/rozvidnyk-do-129-obrtro/

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі