Всі новини про життя міста

У Дніпропетровській області робоча група «Прозорість та підзвітність» виявила завищені ціни на закупівлю товарів та послуг

На черговому засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» розглянули декілька нових тендерів, на які звернули увагу фахівці. Головна причина – завищені ціни. Замовникам рекомендували переглянути закупівлі.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Проаналізували чергову порцію сумнівних закупівель. Вказали учасникам зустрічі на недоліки їхніх тендерів. Рекомендували ретельно передивитися. Результатом мають бути заощаджені кошти», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Серед перших розглянули закупівлю транспортних послуг. Виявили, що замовити їх по ринковій вартості можна на третину дешевше. 

Наступне – тендер на придбання насосів та компресорів для водоканалу. Якщо раціонально підійти до торгів, замовник зможе заплатити на 1,5 млн грн менше.

Учасники наголосили, що у Дніпрі забагато збираються витратити на охорону фонтанів. У Кам’янському – інфраструктурних об’єктів. В останньому також питання до вартості послуг з дератизації та дезінсекції у багатоповерхівках. В середньому по ринку обробка приміщень від гризунів і комах дешевша на 60%.

Загалом результат роботи групи «Прозорість та підзвітність» – 49 переглянутих тендерів. Й понад 680 млн грн зекономлених коштів.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини