Всі новини про життя міста

Як у Кривому Розі молодь проводить “природники” (фото)

Фестиваль посеред лісу “Природа” – об’єднання молоді та допомога армії

У Кривому Розі молодь самостійно влаштовує “природники” та концерти на ньому, передає “Відомо”.

Для містян та туристів міста з минулого року з’явилась можливість гарно провести час, відпочити та зняти напругу на природі. У теплу пору року просто неба проводять природники та запальні концерти, що не залишать байдужими глядачів.

Черговий активний відпочинок на природі, де молодь міста може послухати музикантів та провести дозвілля, відбувся на вулиці Космонавтів посеред лісу, місцеві мешканці називають його “Дубки”.

Посеред лісу є облаштовані місця для сидіння, сцена для артистів, та щоразу нові фотозони для учасників заходу, на якому є фотографи.

“Природник” став справжнім святом музики. Виступи вразили різноманітністю жанрів та незабутньою атмосферою. Музиканти співали не лише популярні українські відомі пісні, а й свої авторські. Вечір музики створив атмосферу єднання з природою.

Метою цих зборів є відпочинок та донати на армію. Всі зібрані кошти з придбаних квитків та додаткових донатів передають на збір на ударні та розвідувальні дрони для батальйону “Карпатська Січ” ім.Олега Куцина.

Також на заході щоразу проводяться розіграші призів. Цього разу переможці отримали безкоштовний сеанс на тату та пірсинг, безкоштовні квитки на наступний захід.

“Природа – це не тільки про поняття рослинності на планеті, яке ми бачимо щодня. Це вже про сімʼю. Наша команда утворилася рік тому, коли виникло спільне бажання обʼєднати класних людей та створити потужну атмосферу відпочинку. Ми даємо можливість для молоді поєднати корисне з приємним. Я помітив, що у Кривому Розі є креативні та замотивовані люди, які хочуть щось змінити у своєму житті, або щось творити.Тому я хотів створити місце, щоб їх об’єднати.Будь-яка творча діяльність у час військового положення- це дуже важко, тому що кожного дня ми переносимо стрес, який сказується на нашому ментальному здоров’ї.Ми хочемо допомогти відволіктись і створити теплі та приємні враження , тим самим допомогти йому”, – розповів “Відомо” один з організаторів Петро Оксюк.

Джерело: vidomo.media

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі