test

Всі новини про життя міста

У грудні ще майже 2 тис. криворіжців отримають допомогу з міського бюджету на суму 14,1 млн грн

У Кривому Розі триває виконання муніципальної Програми соціального захисту мешканців. В цілому, з початку року матеріальну допомогу отримали понад 30 тис. мешканців міста.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої політики.

19 грудня відбулося чергове засідання виконкому міськради на якому було підтримано 38 питань, що мають соціальну спрямованість. 19 – стосуються виплати матеріальної допомоги, інші – це зміни до виплат до порядків, які затверджені для реалізації виплат у наступному, 2024 році.
Міська влада та Рада оборони міста турбуються про найменш захищених криворіжців, внутрішніх переселенців, і навіть в умовах війни у Кривому Розі не скасовано та не припинено жодної соціальної допомоги. Міською підтримкою охоплені учасники бойових дій – воїни АТО/ООС, афганці, ветерани Другої світової війни, а також чорнобильці, родини загиблих бійців, особи з інвалідністю, діти, хворі на цукровий діабет та онкохворі дітки, а також діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, криворіжці, чиє майно пошкоджено внаслідок військової агресії росії, тощо.

В.о міського голови Юрій Вілкул підкреслив: «В грудні майже 2 тис. криворіжців отримають допомогу з міського бюджету на суму 14,1 млн грн. Хочу підкреслити, що у місті збережена та вдало працює одна з кращих в Україні соціальна програма підтримки населення, яка передбачає понад 50 різних видів матеріальних допомог, пільг та компенсацій. Крім того, з початку року було видано понад 262 тисяч продуктових наборів найменш  захищеним категоріям населення. Також, місто не залишає сам- на- сам мешканців, чиї оселі постраждали від ворожих атак. З початку року допомогу від міста отримали 2429 громадян, із них 75 – на придбання житла. Загальна сума виплат склала 106,6 млн грн».

Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики відзначила: «У нашій роботі незмінним залишається головний пріоритет – турбота про людей.  Часи зараз дуже важкі і завдання  міста – подбати про криворіжців, яким особливо потрібні увага і матеріальна підтримка. І, безумовно,  це  – наші воїни,  завдяки яким ми  маємо можливість жити майже нормальним  життям у рідному Кривому Розі. На цей виконком ми підготували відповідні рішення, для того, щоб наші мешканці, охоплені Програмою соцзахисту, з першого січня нового року продовжили й надалі отримувати муніципальні виплати».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи