test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі аферист носив «комуфляж», а на зауваження махав кулаками

Удень 10 березня по дорозі на зупинку громадського транспорту «Самотічна» зустрілися два приятелі. Один був одягнений у форму, що нагадувала військову, а другий зробив йому через це зауваження. Чоловік відверто в очі заявив опоненту, що він своїм зовнішнім виглядом вводить в оману громадян, адже не має жодного відношення до ЗСУ.

Правда не сподобалася, і в хід пішли кулаки. Лжевійськовий вдарив критиканта в ліве око, від чого той втратив рівновагу та впав на асфальт, забивши праву сторону тіла.

Звичайно, пробачити тілесні ушкодження потерпілий не міг, а тому звернувся до медиків та написав заяву в поліцію.

В ході досудового слідства стало відомо, що підозрюваний уже має судимість у листопаді 2023 року за  ч.1 ст.190 КК України, і за рішенням суду був штрафований на 34 000 гривень. На момент скоєння цього злочину він гроші не сплатив.

У березні Тернівський районний суд міста визнав громадянина винуватим у пред`явленому обвинуваченні за ст.125 ч.1 КК України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень) та призначив покарання у вигляді 100 годин громадських робіт.

Суд вирішив на підставі ст.ст.71 ч.1, 72 ч.3 КК України за сукупністю вироків до призначеного покарання повністю приєднати не відбуте покарання за попереднім вироком та остаточно визначити  до відбуття 100 годин громадських робіт та штраф, що складає 34000 гривень на користь держави.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі