Детективи Бюро економічної безпеки України викрили осіб, які незаконно виготовляли та продавали пальне у Дніпропетровській області. Реалізація дизелю та бензину марок А-95, А-92 відбувалась через мережу автозаправочних станцій.
Про це повідомили у БЕБ України.
Детективи БЕБ провели 8 обшуків у м. Кривий Ріг. На території однієї з мереж АЗС були відсутні дозвільні документи, сертифікати якості пального та документи про його походження.
Крім того, на деяких АЗС були відсутні касові апарати та працювали оператори без офіційного оформлення.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/dvi-zeleni-zapravki-1024x816.jpg)
За результатами обшуків співробітники Бюро вилучили понад 35 тонн контрафактного пального. Його орієнтовна вартість – понад 2 млн гривень.
Наразі встановлюється повне коло осіб причетних до виготовлення та розповсюдження фальсифікату. Досудове розслідування за ч.ч. 1, 2 ст. 204 КК України здійснюють детективи Головного підрозділу детективів БЕБ за оперативного супроводження співробітників Департаменту внутрішньої безпеки та захисту працівників БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/6581599af391a119146437-1024x816.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE