Оскільки по місту встановлено залізобетонні мобільні укриття на випадок тривог, то слідом біля них з’явились приміщення для справляння природних потреб сечовипускання і дефекації.
Біотуалети помітив і зафіксував на фото криворізький блогер.
«Укриття з біотуалетом на Зарічному. Бачили по місту такі новенькі та чисті з запахом альпійського лугу? Приїздіть на екскурсію», – написав Ростислав Сергійчук у своєму дописі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/419482659_876017751195381_5739363810032440460_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/419526350_876017847862038_5065270209502554771_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/419348250_876017797862043_8621489212355956577_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE