Прийомна родина Рустамових та Криворізька музична школа №4 отримали мистецькі подарунки – музичні інструменти.
Такі приємні сюрпризи зробили громадські діячі Благодійного фонду “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу”:
“У великої прийомної родини Вячеслава та Олени Рустамових в домівці завжди вистачає справжніх радощів від дитячих досягнень та перемог, але якщо в сім’ї зявляються музичні інструменти, то сумувати точно ніхто не буде. Благодійний фонд Громадська ініціатива мешканців Кривбасу висловлює щиру подяку мешканцеві нашого міста пану @Valery Strikha за передані музичні інструменти, частина з яких стане у нагоді при вивченні музики нашим маленьким друзям з дитячого будинку сімейного типу родини Рустамових, а частина – послужить в навчанні талановитої молоді КЗСМО “Музична школа 4″ КМР. Тішимося, що в складний для країни час, маємо змогу підтримати найдорожче, що є в нашого народу – його майбутнє – його дітей”.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/391700467_704441618380174_8134799535328965166_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/391708365_704441595046843_2989401211319259141_n-738x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE