asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі чоловік створив собі лук із крадених речей

10 березня один із покупців в «Епіцентрі» мав намір не купити товар, а успішно вкрасти. Саме тому він довго гуляв рядами з одягом, роздивлявся й приміряв. Якоїсь миті поспішив на вихід.

Щоправда, залишав гіпермаркет чоловік не з пустими руками, бо йому все ж вдалося винести спортивний костюм розміру М чорного кольору. Згідно цінника, вартість NK CLUB становила 4454 гривні 25 копійок.

Викрили зловмисника лише 22 березня, переглянувши відеозаписи. Згодом вдалося встановити особу зловмисника. Виявилося, що чоловік уже мав дві судимості за крадіжку й розбій, а за гратами відсидів 11 років.

Цього разу він знову своїми умисними діями вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 185 КК України, за ознаками: таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, в умовах воєнного стану.

18 червня 2024 року Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу визнав громадянина винуватим і призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі. Але на підставі ч. 1 ст. 75 КК України звільнив від відбування призначеного покарання з випробуванням на 1 рік.

Окрім цього, суд повністю задовільнив пред`явлений до обвинуваченого цивільний позов ТОВ «Епіцентр-К» про стягнення з останнього на користь Товариства 4 454,25 грн у якості відшкодування завданої матеріальної шкоди.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи