test

Всі новини про життя міста

В Україні зростає попит на вживані авто: актуальні тенденції та ціни

Український ринок автомобілів переживає цікаві часи. Попри економічні виклики, попит на авто з пробігом стрімко зростає. Вживані машини стають все більш привабливим варіантом для багатьох українців, і на це є вагомі причини, які варто розглянути докладніше.

Чому українці вибирають вживані авто?

Зростання попиту на б/у автомобілі в Україні можна пояснити кількома ключовими факторами:

 1. Економічна доступність

В умовах економічної нестабільності та зростання цін на нові авто, варіанти з пробігом стають привабливою альтернативою для багатьох українців. Різниця в ціні між новим та вживаним т/з може сягати десятків тисяч доларів, що робить останній варіант більш доступним для широкого кола покупців.

 1. Широкий асортимент

Ринок вживаних машин пропонує величезний вибір моделей, марок та комплектацій. Покупці можуть знайти авто, яке відповідає їхнім потребам і бюджету, не обмежуючись лише новинками.

 1. Можливість отримати більше за ті ж гроші

Купуючи вживане авто, можна дозволити собі модель вищого класу або з кращою комплектацією, ніж при покупці нового за ту ж суму.

 1. Швидкість покупки

Купівля б/у машини зазвичай відбувається швидше, ніж нової. Не потрібно чекати на доставку чи виробництво авто, що особливо актуально для тих, хто потребує транспортного засобу негайно.

 1. Менша втрата вартості

Автомобілі з пробігом втрачають свою вартість повільніше, ніж нові. Це означає, що при перепродажу вживаного  “залізного коня” власник втратить менше грошей, ніж при реалізації нового.

Актуальні тенденції на ринку б/у автомобілів

 • Збільшення попиту на електромобілі та гібриди

Наші співвітчизники все більше цікавляться екологічно чистими транспортними засобами, що призводить до зростання попиту на вживані електрокари та гібридні авто.

 • Популярність кросоверів і позашляховиків

Українські дороги та кліматичні умови сприяють популярності автомобілів з підвищеною прохідністю, таких як SUV і позашляховики.

 • Активне використання онлайн-платформ

Все більше покупців та продавців вживаних авто використовують онлайн-платформи для пошуку, продажу та оцінки автомобілів.

 • Зростання інтересу до авто з пробігом з Європи та США

Багато українців розглядають можливість придбання б/в автівок, імпортованих з Європи та США, оскільки вони часто мають кращий техстан й історію обслуговування.

Ціни на вживані авто: що впливає на вартість?

Ціни на автомобілі з пробігом залежать від багатьох факторів: марки та моделі, року випуску, пробігу, технічного стану, комплектації тощо. Проте, можна виділити деякі загальні тенденції:

В останній час ціни на б/у авто в Україні зросли. Це пов’язано зі збільшенням попиту, а також з девальвацією національної валюти.

Вартість вживаних авто відрізняється залежно від регіону країни. Наприклад, у великих містах ціни зазвичай вищі, ніж у менших населених пунктах.

Також ціни на автомобілі коливаються залежно від сезону. Наприклад, навесні та влітку попит на машини зазвичай вищий, тому і ціни можуть бути трохи вищими.

Як правильно вибрати та купити вживане авто?

Якщо ви плануєте придбати авто з пробігом, ось кілька корисних порад:

 1. Ретельно дослідіть ринок

Визначтеся з маркою, моделлю та бюджетом, а потім вивчіть пропозиції на різних платформах, щоб знайти найкращий варіант.

 1. Перевірте історію автомобіля

Запитайте у продавця про історію обслуговування, наявність ДТП та інші важливі деталі. Якщо можливо, перевірте історію авто за допомогою онлайн-сервісів.

 1. Проведіть детальний огляд

Роздивіться автівку зсередини та зовні, зверніть увагу на стан кузова, салону, двигуна й інших важливих компонентів.

 1. Проведіть тест-драйв

Проїдьтеся на автомобілі, щоб оцінити його ходові якості, роботу мотора і коробки передач, а також комфортність салону.

 1. Залучіть фахівця

Якщо ви не впевнені у своїх знаннях про машини, зверніться до професійного механіка або експерта для проведення діагностики та оцінки стану транспортного засобу.

Якщо ви врахуєте всі ці фактори, зможете знайти автомобіль, який буде радувати вас протягом довгих років.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини