Всі новини про життя міста

У Кривому Розі дітей повернули в родини (фото)

На початку квітня двох малолітніх дітей було влаштовано до КЗ «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей №1» Криворізької міської ради, згідно акту органу внутрішніх справ України та закладу охорони здоров’я про підкинуту чи знайдену дитину та її доставку.

Службою у справах дітей, з моменту потрапляння дітей до закладу, проводилась відповідна робота з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення умов проживання для дітей та вирішувалось питання працевлаштування матері.

Про це повідомляє Служба у справах дітей виконкому Покровської районної у місті ради.

За час перебування дітей в Центрі реабілітації, мати співпрацювала зі спеціалістами служби у справах дітей, виконала всі надані рекомендації, знайшла роботу. Тому 16 квітня дітей повернули додому.

Ще один випадок возз’єднання родини теж стався у Покровському районі. У січні самотня мати тяжко захворіла, а на період лікування її малолітню дитину тимчасово влаштовали до КЗ «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради. У квітні ненька змогла обійняти свою дитину після успішного курсу лікування. 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи