test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі для майбутніх абітурієнтів відкрився профорієнтаційний «Ярмарок професій» (фото)

Міський «Ярмарок професій» стартував 25 березня й триватиме 5 днів. В рамках тижня профорієнтації випускники 9-х та 11-х класів отримають цікаву інформацію про широкий світ професій. 

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул зазначив: «Для того, щоб допомогти випускникам обрати куди вступити після школи, проводимо «Ярмарок професій». Вже третій рік поспіль під одним дахом збираємо всі 8 криворізьких вишів та 30 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Молоді люди можуть пройтись, поспілкуватися з викладачами закладів, подивитись навчальні програми, порівняти пропозиції і зробити свідомий вибір. 
Дуже важливо, щоб молодь отримувала якісні знання та спеціальності відповідно до реального ринку праці, була впевнена в майбутньому та залишалася жити та працювати у рідному місті». 

Для отримання якісної освіти не обов’язково виїжджати на навчання за кордон. Той самий зарубіжний досвід навчання можна отримати в закладах Кривого Рогу за програмами семестрового обміну, академічної мобільності у рамках програми Erasmus+, програмами подвійного диплому.

На кожній з локацій Ярмарку представники навчальних закладів надають свої презентації, інформують про умови та етапи вступу, навчально-матеріальну базу закладу, про свої досягнення та про цікаве й насичене студентське життя. Для комфорту абітурієнтів встановлено графік відвідувань «Ярмарку», про який учням повідомляють класні керівники.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі