18 квітня до музею Квіткового годинника завітали представники ФК «Кривбас» та численні гості на відкриття виставки з нагоди 65-річчя клубу. Як відомо, саме в квітні відзначається день заснування клубу футболістів.
Про це повідомляє Міський історико-краєзнавчий музей.
Під час заходу було проведено бліц-турнір, де фанати продемонстрували свої знання з історії досягнень рідної команди. Найактивнішим учасникам дарували пам’ятні подарунки.
На відкритті виступив спортивний директор ФК «Кривбас» з 1997 по 2012 р. Володимир Щипаков. Слово надавали Валентину Платонову, півзахиснику команди (1996-2004 рр.), який зіграв найбільше матчів у чемпіонаті України, а також – Миколі Ушакову, футболісту «Кривбасу».
Виставка бути тривати до середини травня у приміщенні відеогалереї Квіткового годинника.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438059661_881639287101909_6673010506394777889_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438081375_881639430435228_7088503930746773495_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438093000_881639337101904_8056802614602680225_n-1024x768.jpg)