Всі новини про життя міста

У Кривому Розі операторка АЗС привласнила понад 60 тисяч гривень, продаючи паливо «повз касу»

В Інгулецькому районному суді Кривого Рогу розглянули кримінальне провадження щодо працівниці автозаправної станції, яка систематично обманювала власника та клієнтів.

Слідство встановило, що оператор АЗС з квітня по липень 2024 року під приводом проведення «технологічних проливів паливороздавальної колонки» оформлювала фіктивні операції, але фактично реалізовувала паливо за готівку без видачі чеків. Отримані гроші жінка привласнювала.

За зміну їй вдавалося попвнювати власну кишеню від 4 до 16 тисяч. Загалом, за кілька місяців підсудна завдала підприємцю збитків на понад 60 тисяч гривень.

Щоб приховати злочин, вона підробляла акти «проливів ПРК», ставлячи підписи своїх колег без їх відома.

У суді обвинувачена визнала провину та розкаялася. Її дії кваліфіковані за ч.1 та ч.2 ст.190 (шахрайство), ч.1 ст.358 (підроблення офіційних документів) і ч.3 ст.358 КК України (використання підроблених документів).

Суд визнав жінку винною та призначив їй 3 роки позбавлення волі. Водночас, з огляду на щире каяття та відсутність попередніх судимостей, її звільнено від відбування покарання з випробувальним строком на 1 рік.

Протягом цього часу засуджена зобов’язана періодично з’являтися до органу пробації та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Powered by WordPress