Всі новини про життя міста

У Кривому Розі перевірили ремонтні роботи у фаховому коледжі (фото)

У Кривому Розі провели виїзну нараду на базі одного із закладів фахової передвищої освіти Саксаганського району щодо закінчення ремонтних робіт по заміні вікон на металопластикові та облаштування санітарно-технічних систем.

Роботи проведені за рахунок міського бюджету, також у цьому закладі обласного підпорядкування за рахунок обласного бюджету здійснено ремонт укриття.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

«Ми робимо все можливе, щоб діти могли отримувати у місті Кривий Ріг нормальну освіту.  Можемо бачити це на прикладі криворізького  фахового коледжу торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу: місто виділило 5 млн грн – встановили 283 металопластикові вікна, також відремонтували п’ять санвузлів (один з яких облаштований для осіб з інвалідністю). Область виділила ще 1 млн 200 тис грн – бо це  заклад обласного підпорядкування – на укриття. В цілому, на початок нового 2024 року у місті завершено ремонтні роботи 210 укриттів у закладах освіти: 108 – у школах, 87 – у дитячих садочках та 15 – у позашкільних закладах. Всі вони отримали дозвіл від ДСНС на їх використання», – наголосив Олександр Вілкул. 

Наталія Резниченко, керівниця коледжу розповіла: «Дякуємо керівництву міста за виділені кошти з міського бюджету для покращення освітнього процесу в режимі офлайн та створення комфортних умов у закладі. До того ж, у рамках  освітньої співпраці між м. Еспоо (Фінляндія) та Кривим Рогом наш коледж бере участь серед 15 закладів освіти нашого міста. Завдяки цьому отримали першу партію технічного оснащення від фінської освітньої організації «Омнія». А саме – 117 хромбуків та 25 персональних комп’ютерів. Окрім того, мали можливість відвідати цікаві та корисні освітні тренінги, організовані фінською стороною. Дякуємо за підтримку!».

новини Кривий Ріг LIFE


Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини