![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421842022_776977684456245_8477181629173305933_n-1024x808.jpg)
Уже з 22 січня офіцери «Служби Освітньої Безпеки» приступили до стажування у закладах освіти Кривого Рогу.
Представники Криворізького міського відділу Управління поліції охорони зустрілись з керівництвом навчальних закладів, де обговорили організаційні питання та графіки несення служби офіцерів з освітньої безпеки, а також познайомились із учнями та викладачами.
Про це повідомляє пресслужба поліції охорони Кривого Рогу.
Як відомо, проект Офіцер «СОБ» запроваджено з метою безпеки дітей у прифронтових навчальних закладах за ініціативи керівництва держави, за участі Міністерства освіти та науки України, МВС та Національної поліції.
Наразі офіцери безпеки забезпечені усім необхідним оснащенням для ефективної роботи:
– бодикамерами;
– портативними раціями;
– металошукачами;
– планшетами.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421926546_776977681122912_7851319218217120055_n-1024x869.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421837868_776977687789578_115500527754064562_n-835x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE