![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421743276_2040146463031124_430146276629173059_n-768x1024.jpg)
Обласний проєкт «Мініфеномента» надзвичайно цікавий як для дорослої аудиторії, так і для учнів. Усі конструкції експонатів можна дослідити та випробувати на дієвість самостійно своїми руками.
Презентація мобільного музею в Кривому Розі відбулася за ініціативи КЗВО «ДАНО» ДОР», Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, за підтримки міської влади.
Про це повідомляє Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.
Дорослі вмикають логічне мислення і по-своєму думають. Діти ж експериментують, фантазують, створюють, ремонтують, модифікують, не звертаючись до прямої допомоги експертів чи професіоналів.
Результат неодмінно виходить у кожного, але свій.
Презентація проекту викликала неабиякий інтерес, позитивні емоції та зацікавленість у розміщенні в закладах освіти таких станцій-стендів.
Для учнів проект сприятиме ранній профорієнтації, популяризації технічних та інженерних професій, навчить мислити самостійно, а ще зацікавить створити щось подібне, поекспериментувати та…. відволіче від гаджетів.
Проєкт реалізується у межах українсько-німецької програми «Розширений соціальний діалог в Дніпропетровській області» та «ЕХАМ Дніпро». Його підтримують організації роботодавців Дніпропетровщини та Німеччини. Мобільний музей надасть можливість ознайомлення криворізьких учнів із станціями-стендами Мініфеноменти. Планується, що експонати побувають у багатьох навчальних закладах міста.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421751060_2040146566364447_1443131803852213846_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421760419_2040146436364460_8266815328979980278_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421764498_2040146526364451_4575003419731760416_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422187591_2040146549697782_222655572304623883_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422216045_2040146349697802_7471870843953730858_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/422221897_2040146376364466_4947200239069100352_n-577x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE