Всі новини про життя міста

У Кривому Розі продовжують ремонтувати ліфти (фото)

З початку року капітально відремонтовано 94 ліфта. До кінця року відремонтуємо ще 6.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

7 листопада в.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду щодо підтримки мешканців багатоповерхових будинків, зокрема, у питанні ремонту ліфтів. У Покровському районі введено в експлуатацію після капремонту два ліфти у дев’ятиповерхових будинках.

«Однією із найбільш дороговартісних статей витрат є ремонт ліфтового обладнання. Розуміючи всі труднощі сьогодення, це фінансове навантаження взяло на себе місто. З жовтня ще два ліфти після капремонту запрацювали для жителів двох будинків у Покровському районі по вулиці М. Світальського. З початку поточного року відремонтовано 94 ліфта, фактично, вони нові. До кінця року буде виконано капітальний ремонт ще 6. В цілому, за останні роки виконано капітальний ремонт 724 ліфтів», – зазначив Юрій Вілкул.

У Кривому Розі у багатоквартирних житлових будинках налічується 3061 ліфт. У рамках муніципальної програми розвитку житлово-комунального господарства проводяться капітальні ремонти ліфтів. Виконується майже повна заміна ліфтів зі встановленням сучасного обладнання, що забезпечує комфортне та безпечне користування ними. Капремонт дозволяє ліфту працювати без перебоїв, а встановлена сучасна електроніка дозволяє економити електроенергію до 20%. Ліфт стає практично безшумним, що важливо для мешканців будинку.

«Ми не допускаємо тривалого простою ліфтів. Якщо зупиняємо роботу ліфта, то тільки планово і виконуємо ремонт в стислі терміни. Капітальні ж ремонти проводяться протягом 3 місяців. Крім того, регламентна процедура оформлення управителем дозвільних документів займає доволі значний проміжок часу. Наприклад, ліфти у двох будинках за адресою вулиця Миколи Світальського,3 було зупинено для проведення капремонту у червні поточного року, а введено в експлуатацію в цілодобовому режимі вже у жовтні. При цьому, саме монтажні роботи проводились протягом місяця», – пояснила Світлана Сереженко, начальник міського управління  житлової політики та природних монополій.

Наразі, після ремонту уведено в експлуатацію у цілодобовому режимі 74 ліфта та 20 ліфтів працюють у тестовому режимі до повного оформлення управителями дозвільної документації.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі