![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_15-19-26-1024x768.jpg)
Змагання проходили з суворим дотриманням правил поведінки під час повітряної тривоги – для безпеки спортсменів коштом міського бюджету в усіх ДЮСШ Кривого Рогу побудовані укриття.
Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої політики.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_15-19-26-2-1024x768.jpg)
4-5 квітня 2024 у Палаці водних видів спорту ДЮСШ №1 понад 150 спортсменів змагалися за звання кращих у запливах на дистанціях 50, 100, 200, 400, 800 та 1500 метрів, демонструючи свою майстерність у плаванні з вільного стилю, на спині, батерфляї та брасі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_15-19-28-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_15-19-28-1024x768.jpg)
Протягом двох днів за перемогу змагалися спортсмени, які представляли відділення плавання п’яти криворізьких ДЮСШ – №1, 2, 6, 7, 10.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_15-19-29-2-1024x768.jpg)
Олексій Пахомцев, учасник чемпіонату, зазначив: «Я займаюся плаванням з 6 років у ДЮСШ №7. До цього чемпіонату я готувався дуже серйозно, з тренером відпрацювали всі техніки. Цей заплив на 400 метрів вільним стилем став для мене контрольним стартом, перевіркою моїх здібностей на змаганнях такого рівня. Попри високий рівень суперників, я зміг покращити свій результат, тож виступом задоволений».
У підсумку переможцями у командному заліку стали ДЮСШ №1 (29 медалей), ДЮСШ №6 (21 медаль) та ДЮСШ № 7 (18 медалей).
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-05_15-19-29-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE