Минулого тижня у палаці культури «Мистецький» для всіх прихильників культури косплею відбулася творча зустріч. На фестиваль BunkaРarty зібралося близько сотні пошановувачів аніме в костюмах улюблених героїв манги, культових мультфільмів та кіно.
Для криворізької молоді провели вечірку в японському стилі, а разом із виставами можна було взяти участь у квестах, косплейшоу, майстеркласі, завітати на ярмаркову локацію та фотозону.
Косплей – це можливість показати себе в образі якогось персонажа, розіграти сценку за сюжетом фільму. Костюм – головний атрибут косплею, який доповнюється характерними аксесуарами, а також відповідною мімікою й жестами діяча.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5325976931755216877_y-1024x678.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5325976931755216878_y-1024x678.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5325976931755216879_y-1024x678.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5325976931755216880_y-1024x678.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5325976931755216881_y-1024x678.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5325976931755216882_y-1024x678.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE