Всі новини про життя міста

У Кривому Розі триває щорічний весняний комісійний огляд вулично-дорожньої мережі

Інспектори відділу безпеки дорожнього проводять весняний комісійний огляд автомобільних доріг загального користування, як державного так і місцевого значення, вулиць і залізничних переїздів.

Про це повідомили у Патрульній поліції Кривого Рогу.

Перевірка проводиться з метою визначення стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі після закінчення зимового сезону.

Під час обстеження інспектори спільно з представниками різних служб здійснюють перевірку:

  • стан покриття проїзної частини (наявність деформації у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, тротуарів;
  • наявність та стан дорожньої розмітки;
  • забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху;
  • стан функціонування зовнішнього освітлення;
  • стан утримання смуг відведення та придорожніх територій.

Особливу увагу патрульні звертають на облаштування місць концентрації дорожньо-транспортних пригод відповідними дорожніми знаками, а також ділянки, пошкоджені в результаті бойових дій з окупантами.

Виявлені недоліки інспектори фіксуватимуть в актах огляду та вживатимуть заходів щодо їх ліквідації.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ворон
27 днів тому

Не перестаю дивуватися цинізму зевлади, дивлячись на те, як оточення Зеленського під час війни намагається під виглядом боротьби за державні інтереси боротися за власні. Взагалі, думав, що вища форма цинізму – це коли активи Медведчука після арешту кума Путіна були переоформлені на людей, пов’язаних з Татаровим, а не стали власністю держави. Але влада мені вчергове доводить, що межі для неї не існувало і не існує.

Коли йде “наїзд” влади через силові структури на бізнес, то вже навіть тим, хто не хоче знімати рожевих окулярів, зрозуміло, що це процес, далекий від захисту інтересів держави або правосуддя. А просто чиєсь банальне намагання збільшити свої статки.

І ситуація з Ferrexpo це чудово ілюструє. Намагаючись розібратися з Костянтином Жеваго, який володіє частиною Ferrexpo, влада досягає зовсім іншого результату. По-перше, своїми незграбними діями досягли того, що у видачі Жеваго Україні відмовили. «Суд приходить до висновку, що держава-заявник не може гарантувати, що пана Жеваго судитиме суд, який може забезпечити основні процесуальні гарантії та право на захист»,— йдеться у рішенні Верховного суду Франції. І це ганьба для України, але такі рішення вже не поодинокі. По-друге, мутні атаки на бізнес, який є публічним, а акції якого торгуються на Лондонській біржі, точно не додав привабливості Україні як країні для інвестицій.

До речі, помоніторив новини про Ferrexpo і знайшов приклади того, що інвестиції в Україну під час повномасштабної війни – можливі. Нещодавно компанія оголосила про запуск у цьому році високотехнологічного комплексу пресфільтрації на $80 млн. і першою в Україні анонсувала повну електрифікацію свого кар’єрного парку. Ще раз, це все під час війни.

Однак акції на Лондонській біржі компанії падають, війна і проблеми з логістикою – зрозумілі причини, однак і після того, як компанія завдяки терміналу “ТИС-Руда” в Одесі відновила показники продажів, зниження ціни акцій продовжується.

поцікавився у декількох експертів – чому? І тут з’ясувалося, що все, як завжди, і будь-який успішний бізнес в Україні – ласий шмат для зазіхань від сил, чомусь часто пов’язаних із силовиками та владою загалом. А тим більше така компанія, як Ferrexpo, яка через підписання «Зеленої угоди» стане критично необхідною європейським виробникам зі своєю продукцією, що відповідає екологічним нормам.

Тож аналіз ситуації показує:
●        Причина падіння акцій Ferrexpo в Лондоні – не лише через війну, а й через тиск правоохоронців в Україні і спроби «розкуркулити» велику українську компанію, що стала світовим брендом, а може стати генератором прибутку для розкуркулювателів;
●        Падіння акцій Ferrexpo в Україні – це не лише падіння довіри до нас, а й падіння акцій України у світі. Принаймні у бізнес-середовищі. І жодні інвестняні це не виправлять;
● Мухи окремо, мітболи окремо. У держави є претензії до Жеваго? Йдіть до суду. Але у Жеваго в Ferrexpo – менше 50%, хоча це немало, як для відкритої акціонерної компанії. Але решта – це ж міжнародні інвестори. Дуже немалі структури. І якщо хтось думає, що зараз «видоїть» Жеваго та відіжме ГВК – ні, ви спробуєте видоїти когось на кшталт BlackRock і Ко. Бо це спроба віджиму у них;
●        В Україні Ferrexpo нищать силовики та компанія-ноунейм з непублічними власниками, за якими, як це зазвичай трапляється в Україні, стоять можновладці. Чи це як зі слідкуванням за робітниками BIHUS.INFO, коли ніхто навіть “не здогадується” про прізвища замовників, а президент каже, що йому вони не цікаві? Але всі знають, хто замовник;
●        Влада намагається навести фокус на Жеваго, але насправді справа не в Жеваго, а в тому, що «5-6 ефективних менеджерів» за допомогою погонів і фунтів беруть у заручники публічну компанію, а з нею – репутацію країни в інтересах свого збагачення;

Ворон
27 днів тому

Початок у попередньому дописі

●        Дії проти підприємств Ferrexpo в Україні – класичний шантаж и тиск зі взяттям у заручники топ-менеджерів, який ми за останні 5 років бачили неодноразово. І продовжуємо бачити зараз: Синево, Мазепа, Київгума, MacPaw, список можна буде продовжити на сотні, якщо не тисячі позицій. Мета цих дій така ж: мінімум – отримання «відступних». Максимум – отримання активів об’єкту атаки. Кому війна, а кому час для збагачення;
●          Посилення інтенсивності дій влади проти бізнесу різного рівня має просте пояснення – зменшення кормової бази від державного пирога та посилення міжнародного контролю;
●        Те, що від Жеваго вимагали гроші  за припинення кримінального переслідування, не є секретом, він заявляв про це і сам, і були інсайди про це. Цікаво, а хто і скільки пропонував? Думаю, що відповідь на це запитання було б цікаво почути не лише мені, а й нашим партнерам.

І, підсумовуючи можна сказати лише одне: з таким підходом ми побачимо не притік інвесторів, а відтік бізнесу з країні. Хоча це вже є. І не лише через війну…