Всі новини про життя міста

У Кривому Розі відбувся чемпіонат міста з самбо серед юних спортсменів (фото)

16 вересня на базі Палацу спорту дитячо-юнацької спортивної школи №6 відбувся чемпіонат міста з самбо серед юних спортсменів. Участь у змаганнях взяли юнаки та дівчата 2011-2012 років народження з ДЮСШ №№2, 6, 7, 9 та спортивного клубу «Торнадо».

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

В умовах воєнного стану змагання проходили із суворим дотриманням правил безпеки.

Директор ДЮСШ №6 Віктор Баландін зазначив: «Хочу висловити слова вдячності Збройним силам України, Раді оборони Кривого Рогу, що наше місто-фортеця має змогу проводити міські змагання з боротьби самбо, а також всім спортивним організаціям, які направили своїх спортсменів взяти участь у змаганнях. Цей чемпіонат міста триватиме протягом 1 дня. У ньому взяли участь 63 хлопця та дівчини. Переможці й призери отримають медалі та дипломи. Самбо, це такий вид спорту, який загартовує характер та робить людину сильною та  витривалішою. Цей вид спорту повинен розвиватися і привертати до своїх лав все більше дітей і молоді».

Переможцями міського турніру з боротьби самбо стали вихованці: ДЮСШ-6 (4 переможця), ДЮСШ-9 (4 переможця), ДЮСШ-7 (2переможця) та СК”Торнадо” (2 переможця).

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі