asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі відкрилася виставка художніх та фоторобіт про військові події, пов’язані з визволенням від окупантів правобережжя Херсонщини (фото)

10 лютого в арт-просторі «Штольня», який розташований у Палаці культури «Карачуни», відкрилася виставка робіт художника Богдана Шиптенка та фотографа Олександра Толоконнікова. Фотографії та картини відтворюють вражаючі образи війни і одночасно непереможний дух українців. Вони відображають силу людського духу, стійкість та прагнення до миру.

На світлинах і картинах відтворюються вражаючі образи війни, розкриваючи глибину та емоційну напруженість цього складного періоду. Кожне фото і кожна картина – це віддзеркалення сил людського духу, стійкості та невмируще прагнення до миру. Відкрив захід в.о. міського голови Юрій Вілкул.

Фотографії та картини з виставки відтворюють трагічні події та жахливі образи війни і, одночасно, непереможний дух українців. Вони відображають силу людського духу, стійкість, незламність та невмируще прагнення до свободи та миру.

«У листопаді минулого року була перша річниця визволення нашого рідного Херсону від російських загарбників. Це дійсно день єднання та спільної радості всіх херсонців, всіх українців, які чекали цього 256 днів в окупації. Цей час став часом випробувань та надій, коли всі раділи звісткам про Чорнобаївку та звільнення правобережних населених пунктів. Ми віримо в наших військових, віримо в наш народ, віримо, що скоро лівобережна Херсонщина стане вільною від окупантів. І звісно, мешканці Херсонщини дуже вдячні Кривому Рогу за підтримку. Херсонці завжди будуть пам’ятати добрі справи та щиру підтримку криворіжців», – сказав Олександр Толоконніков. Його світлини, які представлені на виставці, були розміщені в провідних світових ЗМІ.

Виставка художніх та фото робіт триватиме впродовж лютого у арт-просторі «Штольня», який одночасно використовується як укриття палацу культури «Карачуни». Всі бажаючі  можуть щодня відвідати виставку.

«У нашому арт-просторі «Штольня» працювала виставка репродукцій картин світових, українських, криворізьких художників, учнів мистецьких шкіл. А нещодавно мешканці мікрорайону «Карачуни» із великим задоволенням відвідали концерти «Культурного Десанту», учасниками якого є українські митці. Відбувся «живий діалог» між військовими та цивільними. Вони виконували пісні, декламували вірші, розповідали про своїх побратимів.

Такі патріотичні заходи важливі як для дорослих так і для підростаючого покоління. Адже ми не повинні забувати, кому завдячуємо, що можемо жити, працювати та навчатися!», – підкреслив Іван Коровко, директор КЗ «Палац культури «Карачуни».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі