![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-23-2-1024x977.jpg)
10 лютого в арт-просторі «Штольня», який розташований у Палаці культури «Карачуни», відкрилася виставка робіт художника Богдана Шиптенка та фотографа Олександра Толоконнікова. Фотографії та картини відтворюють вражаючі образи війни і одночасно непереможний дух українців. Вони відображають силу людського духу, стійкість та прагнення до миру.
На світлинах і картинах відтворюються вражаючі образи війни, розкриваючи глибину та емоційну напруженість цього складного періоду. Кожне фото і кожна картина – це віддзеркалення сил людського духу, стійкості та невмируще прагнення до миру. Відкрив захід в.о. міського голови Юрій Вілкул.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_13-10-16-1024x768.jpg)
Фотографії та картини з виставки відтворюють трагічні події та жахливі образи війни і, одночасно, непереможний дух українців. Вони відображають силу людського духу, стійкість, незламність та невмируще прагнення до свободи та миру.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-23-3-862x1024.jpg)
«У листопаді минулого року була перша річниця визволення нашого рідного Херсону від російських загарбників. Це дійсно день єднання та спільної радості всіх херсонців, всіх українців, які чекали цього 256 днів в окупації. Цей час став часом випробувань та надій, коли всі раділи звісткам про Чорнобаївку та звільнення правобережних населених пунктів. Ми віримо в наших військових, віримо в наш народ, віримо, що скоро лівобережна Херсонщина стане вільною від окупантів. І звісно, мешканці Херсонщини дуже вдячні Кривому Рогу за підтримку. Херсонці завжди будуть пам’ятати добрі справи та щиру підтримку криворіжців», – сказав Олександр Толоконніков. Його світлини, які представлені на виставці, були розміщені в провідних світових ЗМІ.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-24-3-1024x768.jpg)
Виставка художніх та фото робіт триватиме впродовж лютого у арт-просторі «Штольня», який одночасно використовується як укриття палацу культури «Карачуни». Всі бажаючі можуть щодня відвідати виставку.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-23-1024x768.jpg)
«У нашому арт-просторі «Штольня» працювала виставка репродукцій картин світових, українських, криворізьких художників, учнів мистецьких шкіл. А нещодавно мешканці мікрорайону «Карачуни» із великим задоволенням відвідали концерти «Культурного Десанту», учасниками якого є українські митці. Відбувся «живий діалог» між військовими та цивільними. Вони виконували пісні, декламували вірші, розповідали про своїх побратимів.
Такі патріотичні заходи важливі як для дорослих так і для підростаючого покоління. Адже ми не повинні забувати, кому завдячуємо, що можемо жити, працювати та навчатися!», – підкреслив Іван Коровко, директор КЗ «Палац культури «Карачуни».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-24-2-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-24-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-25-2-1024x694.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-12_12-20-25-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE