test

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі військовий побив сусіда друга

Увечері 23 червня на подвір’ї приватного будинку відпочивав господар та його військовий друг. У якийсь момент їм на очі потрапив сусід, з яким зав’язалась недружня розмова. Декілька фраз – і солдат підбіг до чоловіка та став його душити.

Лайка та образи набирали обертів, а також і фізична розправа. Військовий вдарив кулаком – опонент впав на спину, а потім лежачого продовжив гамселити: кулаками бив по тулубу та голові, а ногами – по правій ступні. У результаті потерпілий отримав закритий перелом нижньої третини правої малогомілкової кістки з розривом міжгомілкового синдесмозу.

Зупинити конфлікт ледь вдалося матері побитого чоловіка. Далі до роботи взялися медики й поліція. Зазначені дії військового та його товариша кваліфіковані за ч. 2 ст. 296 КК України, за ознакою хуліганства, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, яка виразилася в спричинені побоїв та тілесних ушкоджень, вчиненого групою осіб.

У ході примирення потерпілий визначив свої травми та процес лікування в розмірі 140 000 гривень, які обвинувачений зобов’язався сплатити протягом 5 місяців рівними частинами.

2 липня 2024 року Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу визнав громадянина винуватим та призначив йому покарання у виді 1 року позбавлення волі. На підставі ст. 58 КК України замість покарання у виді одного року позбавлення волі остаточно призначено покарання у виді службового обмеження для військовослужбовців строком в 1 рік із відрахуванням в дохід держави 10 відсотків із суми грошового забезпечення.

Що стосується другого обвинуваченого, то йому було визначено покарання у виді 2-х років позбавлення волі з іспитовим терміном.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи