Новий навчальний курс наразі реалізують в нашому місті: серед здобувачів такої освіти – криворізькі педагоги.
У Кривому Розі впроваджують Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0 для вчителів предметів природничо-математичної галузі.
Так, Криворізький Центр професійного розвитку педагогічних працівників започаткував у 2023/2024 навчальному році цикл навчально-методичних практикумів з фінансової грамотності.
Днями в Криворізькій гімназії №121 пройшов практикум «Фінансова майстерка» – для 15 вчителів закладів Тернівського та Покровського районів. Практикум проводили амбасадори з фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: Коваленко І.В., Паламарчук Г.В., учителі КГ №9 КМР; Рузанова О.П., учитель КГ №121 КМР.
Разом із наставниками вчителі опановували важливі поняття фінансової грамоти, ознайомлювались з методами створення клубу фінансової грамотності в закладі освіти, освоювали ігрову фінансову практику.
Наступний практикум буде проведено для вчителів Саксаганського та Металургійного районів.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/396930082_122132439188032905_7039352561415259108_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/396982184_122132439146032905_1032101005083647985_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/399226462_122132439206032905_4792116425988375090_n-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/399313763_122132439200032905_658964521797707946_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE