Саморозвиток, чесність, дружба, взаємодопомога й щира любов до Батьківщини – основа ідеї громадської течії “Пласт”, тобто – українського скаутингу.
Криворізькі скаути щоразу відвідують різноманітні заняття.
Як-от – з вогневої підготовки.
“До вмінь ПЛАСТ Кривий Ріг додалися навички з безпечного поводження зі зброєю. Юні скаути пройшли комплексний вишкіл з основ вогневої підготовки.
Криворізькі пластуни з великим бажанням знайомилися з вогнепальним озброєнням: принципами роботи, будовою, а також здобували первинні навички: розбір та збір автомата, спорядження магазину навчальними патронами, вчилися цілитися та практикувалися у швидкій та влучній стрільбі в лазерному тирі “Рубін”.
Приємно працювати з молоддю. Це – наше майбутнє, вправні й гідні громадяни України.
В роботі з юним поколінням важливе особливе ставлення і роль особистості, тож щиро дякуємо:
?? інструкторові Донецький державний університет внутрішніх справ Володимиру Голику – за професійне викладання курсу, індивідуальний підхід до кожного та цікаву екскурсію по завершенні заняття;
?? представникам Культурно-громадський центр ШELTER+ Roman Morozov та Катерина Таушканова – за організацію виїзду й дисципліну групи.
Заняття відбулося в рамках проєкту Центр готовності цивільних. Кривий Ріг за співпраці Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation та Об’єднання Відповідальних Громадян”, – повідомили в ГО “Об’єднання Відповідальних Громадян”.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394377496_745835734253294_1139171256162125605_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394425694_745836050919929_1724466513909220894_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394425871_745836187586582_4035891796589882651_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394688538_745836127586588_7012072195136424804_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394694025_745835930919941_3623157876806378531_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394698789_745835564253311_7796484862911064697_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394705656_745834804253387_6335066257897414409_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394708671_745836014253266_3409016298573899201_n-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/394806270_745836354253232_4521394993586237630_n-1024x682.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE