Всі новини про життя міста

Криворізькі пластуни пройшли комплексний вишкіл з основ вогневої підготовки (фото)

Саморозвиток, чесність, дружба, взаємодопомога й щира любов до Батьківщини – основа ідеї громадської течії “Пласт”, тобто – українського скаутингу.
Криворізькі скаути щоразу відвідують різноманітні заняття.
Як-от – з вогневої підготовки.
“До вмінь ПЛАСТ Кривий Ріг додалися навички з безпечного поводження зі зброєю. Юні скаути пройшли комплексний вишкіл з основ вогневої підготовки.
Криворізькі пластуни з великим бажанням знайомилися з вогнепальним озброєнням: принципами роботи, будовою, а також здобували первинні навички: розбір та збір автомата, спорядження магазину навчальними патронами, вчилися цілитися та практикувалися у швидкій та влучній стрільбі в лазерному тирі “Рубін”.
Приємно працювати з молоддю. Це – наше майбутнє, вправні й гідні громадяни України.
В роботі з юним поколінням важливе особливе ставлення і роль особистості, тож щиро дякуємо:
?? інструкторові Донецький державний університет внутрішніх справ Володимиру Голику – за професійне викладання курсу, індивідуальний підхід до кожного та цікаву екскурсію по завершенні заняття;
?? представникам Культурно-громадський центр ШELTER+ Roman Morozov та Катерина Таушканова – за організацію виїзду й дисципліну групи.
Заняття відбулося в рамках проєкту Центр готовності цивільних. Кривий Ріг за співпраці Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation та Об’єднання Відповідальних Громадян”, – повідомили в ГО “Об’єднання Відповідальних Громадян”.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі