Розширюється міська сфера надання соціальних послуг.
Цьому сприяє й реалізація пілотного проєкту зі створення Мобільної соціальної служби у Кривому Розі.
Цей проєкт впроваджується в рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Створення мобільної служби з обслуговування вдома одиноких непрацездатних громадян та паліативного догляду та натуральної допомоги», в якому приймає участь Криворізька міська територіальна громада.
Загалом для участі в цьому пілотному проекті відібрано 18 територіальних громад Чернігівської, Сумської, Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської, Чернівецької, Полтавської областей.
Нещодавно відповідальний експерт проєкту «Підтримка створення Мобільної соціальної служби» Вікторія Галайдюк провела в Кривому Розі практичний семінар: в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі» на захід зібралися дотичні до теми надання соціальних послуг фахівці структурних підрозділів міськвиконкому, установ та закладів соціальної сфери міста.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387855728_628305169470049_8336898275465259168_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387757845_628305172803382_8253786642287450394_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE