Всі новини про життя міста

Юні науковці Дніпропетровщини здобули два «срібла» на Міжнародному інноваційному шоу винахідників (фото)

Юні науковці Дніпропетровщини вибороли дві срібні медалі на Міжнародному інноваційному шоу винахідників INOVA. Вони – вихованці обласного відділення Малої академії наук.

Про це повідомили в ОВА.

Серед призерів – учень одного з ліцеїв Кам’янського Єгор Іващенко. Він розповів, що INOVA була в форматі виставки. Проходила у Хорватії. Хлопець займається в МАН другий рік. За цей час виконав три наукові роботи. На конкурс винахідників поїхав вперше. Презентував теоретично-математичне дослідження.

«Срібло» й у студента з Кривого Рогу Владислава Сухомліна. Його доробок з галузі інформаційних технологій й штучного інтелекту. Свою професію також мріє пов’язати з IT.

«Учасники цікавились дослідженням, задавали питання. Міжнародне журі оцінювало. В результаті приємно було отримати нагороду. Адже це моя перша наукова робота», – сказав Владислав Сухомлін.

Міжнародне інноваційне шоу засновано більш ніж півсторіччя тому. Це одна з найстаріших виставок винаходів у світі.

Українська команда брала у ній участь втретє. Цьогоріч національна збірна здобула майже три десятка нагород. З них 15 золотих, 10 срібних, 2 бронзові. А крім цього, 7 спеціальних відзнак та 2 командні.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини