asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі вшановували пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Шевченка (фото)

«Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!» – головне пророцтво Тараса Григоровича Шевченка для сучасної України.

В.о. міського голови Юрій Вілкул, керівники районів, депутати та громадські діячі поклали квіти до пам’ятника великому синові українського народу – Тарасу Григоровичу Шевченко.
209 років минуло з дня народження поета, проте й нині живе Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, його долі, до своєї землі.
«Ми прийшли покласти квіти та віддати шану великому патріоту України, який хотів бачити свою країну вільною, незалежною та прагнув справедливості для наступних поколінь. Усе життя й творчість Тараса Шевченка присвячені українському народові, його ідеї, думки, талант залишаються завжди актуальними.
Сьогодні, ми відчуваємо неабияку роль Шевченка у єднанні українців, яка не тільки зберіглася, а й посилилася. У цей час, коли в Україні триває війна, наші люди об’єдналися, стали на захист держави та виборюють право на вільне життя. Слова визначного поета відроджують національну свідомість, надихають на боротьбу, а наша доблесна армія виконує пророцтво Шевченка – знищує ворога на українській землі!
Ми віримо, що в нашій рідній Україні настане мир, і ми знову станемо на шлях розвитку і подальшого процвітання, як того хотів Тарас Шевченко й заповідав це нам!», – підкреслив Юрій Вілкул.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи