![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424582179_1559012424879207_5103520316965224955_n-1024x462.jpg)
14 лютого у рамках спільної діяльності педагогів та військових щодо патріотичного виховання, у стінах Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею відбулася зустріч із представниками Саксаганського центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП).
Про це повідомляється на офіційній сторінці ліцею.
Так, з метою національно-патріотичного виховання та організації проведення агітації та рекламування військової служби за контрактом у збройних силах України серед здобувачів освіти ліцею, на базі спортивної зали закладу проведено профорієнтаційне заняття з елементами вогневої підготовки та мінної безпеки.
На захід прибув заступник начальника Саксаганського РТЦК та СП, начальник відділення рекрутингу та комплектування майор Олександра Косіненко, які особисто розказали й показали молоді про особливості служби та користування зброєю.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/422065871_1559012211545895_3564818298830997842_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424611173_1559012184879231_7625979535591927578_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424613746_1559012074879242_9188477339897883264_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424662800_1559012248212558_4806008794846545070_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424730294_1559012111545905_8572465299846872690_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424730680_1559012308212552_5108837007583716576_n-1024x462.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424961370_1559012088212574_1606037562853347099_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE