asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі застосовуються аварійні відключення

За інформацією від Укренерго, споживання електроенергії вчора збільшилось через початок робочого тижня та зниження температури по всій Україні.

У зв’язку з цим зріс і дефіцит потужності. Тому у багатьох областях, у тому числі у нашій області, а відповідно й у Кривому Розі – застосовуються аварійні відключення.

Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

«Енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА по енергооб’єктах. Енергетики постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів. Однак після кожної наступної атаки по енергетичній інфраструктурі відновлення стає все складнішим та триває довше. А отже продовжуємо вдома тримати запаси води, ліків, заряджені телефони, ліхтарики та пауербанки.

Незважаючи на аварійні та стабілізаційні відключення міські теплопідприємства, водоканал та інші критично важливі служби продовжують працювати. У тому числі завдяки раніше проведеній нами роботі із закупівлі та встановлення генераторів. Це дозволяє стабілізувати ситуацію при відключеннях та значно швидше виходити на штатний режим після подачі електроенергії. В обмеженому режимі, але продовжує працювати міський електротранспорт. Вуличне освітлення, як і в останні дні, у місті не працює – це вимоги енергетиків.

Для зручності криворіжців в місті відкрито й функціонує понад 110 Пунктів Незламності та пунктів обігріву, 40 Пунктів Незламності обладнано системами супутникового інтернету «Старлінк». Вони працюють цілодобово, у разі необхідності туди можна прийти та підзарядити телефони, ноутбуки, пауербанки, там де є інтернет – скористатися ним, випити чаю. За минулий тиждень Пункти Незламності відвідали понад 2860 криворіжців», – зазначив Олександр Вілкул.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі