У Кривому Розі чоловік мав звичку носити з собою цілу купу речей, щоправда деякі з них заборонені законом. Днями 35-річного містянина зупинили патрульні інспектори. Він підозріло себе поводив, коли побачив службове авто поліцейських та намагався уникнути з ними контакту.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Кривого Рогу.
Під час поверхневої перевірки у 35-річного громадянина поліцейські виявили предмет, схожий на холодну зброю — кастет.
Для подальшого з’ясування всіх обставин на місце події –Дніпропетровське шосе – патрульні викликали слідчо-оперативну групу Криворізького районного управління поліції №1.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340120980_176015938591269_5587120532146490738_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340096039_166611532954322_2612348937675060268_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE