Сварка жінок розпочалася пізно ввечері 5 січня. Так, перебуваючи біля будинку по вулиці 60-ї Піхотної бригади й тримаючи в руках сапку, містянка не втрималася й вдарила опонентку.
Один удар вона нанесла зверху вниз по лобі, а другий – в область правої скроні. На щастя, травми виявилися легкими, проте це ніяк не звільнило хуліганку від відповідальності за вчинений кримінальний поступок, передбачений ч. 1 ст. 125 КК України.
Так, за спричинення легких тілесних ушкоджень 14 лютого 2024 року Інгулецьким районним судом криворіжка була визнана виною і сплатить штраф у розмірі 850 гривень.
новини Кривий Ріг LIFE