![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426607007_441800281505131_1570778078875149875_n-1024x772.jpg)
У державній установі “Криворізька установа виконання покарань (№3)” представником кадрового підрозділу Інною Куріпкою , спільно із психологом установи Вікторією Зубовою було проведено психологічне тестування з метою визначення атмосфери в колективі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/426619199_441800291505130_2222170344887322352_n-856x1024.jpg)
Ця ініціатива виникла з метою створення сприятливого та здорового середовища для співробітників, покращення такого середовища та на виконання Стратегії реформування пенітенціарної системи.
Про це повідомляє пресслужба ДУ КУВП №3.
Психологічне тестування включало різноманітні аспекти, такі як рівень стресу, спілкування в колективі, взаємодія з керівництвом та загальний настрій працівників. Шляхом аналізу результатів тестування можна зробити висновки , що стан психологічного клімату в установі благоприємний.
Тільки створивши позитивне та підтримуюче середовище, можна забезпечити оптимальні умови для ефективної роботи та задоволення від професійної діяльності, – йдеться у повідомленні.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427710057_441800278171798_5883519697907206157_n-1024x499.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427735194_441800274838465_2264702173077912808_n-1024x515.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE