17 квітня під час патрулювання вулиць у Саксаганському районі працівників поліції охорони привернула увагу громадянка, яка розпивала спиртні напої в громадському місті.
У жінки стали перевіряти документи, але паспорт, який вона подала, має ясні ознаки підробки. По-перше, не було печатки на фото, а саме фото було вклеєне кустарним способом.
Про це повідомляє пресслужба Поліції охорони Кривого Рогу.
Лише згодом затримана зізналася про свій справжній вік та назвала прізвище й ім’я. Виявилося, що вона 1990 року народження.
Громадянку працівники поліції охорони затримали та передали жінку до слідчо-оперативної групи Саксаганського району міста.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/337733596_2466517820167886_5808308897231921303_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/337888855_758865229029714_6060665192564284519_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE