test

Всі новини про життя міста

Під Бахмутом загинув військовий з Кривого Рогу Віталій Трофім

Захищаючи рідну українську землю, в боях з ворогом північніше Бахмуту на Донеччині загинув старший солдат гранатометного відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмової бригади Віталій Трофім. Він працював водієм автобуса автоколони №11 автотранспортного управління АМКР.

Про це повідомили у Первинній організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

На роботу в АТУ Віталій прийшов в 2005 році вже досвідченим водієм. Набута професійна майстерність дозволяла йому впевнено почуватися за кермом будь-якого автотранспортного засобу, навіть, такої нестандартної автотехніки, як трьохосьовий сучасний автобус з подовженим кузовом та підвищеною пасажиромісткістю, який не так давно поповнив автопарк підприємства. Саме на такому автобусі Віталій останнім часом здійснював пасажирські автоперевезення, допомагаючи людям діставатися на роботу до віддалених виробництв та цехів та звідти додому.

Покладаючись на неабиякий досвід Віталія у своїй справі, характерне для нього дуже відповідальне ставлення до безпеки руху, в АТУ його завжди залучали до команди найкращих професіоналів, яким в літній період довіряли перевезення дітей в оздоровчі табори та сімей арселорівців в пансіонати підприємства на морському узбережжі.

«В нашому колективі Віталія Трофіма знали як доброго товариша, скромну, доброзичливу, чуйну та врівноважену людину, – говорить голова цехкому ПМГУ АТУ Лариса Мільцер. – Але в той же час він мав розвинуте почуття справедливості, за яку був готовий, як то кажуть, стояти горою».

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, в якого залишились дружина та двоє дорослих дітей.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини