test

Всі новини про життя міста

У криворізькій музичній школі №13 успішно діє проєкт «Арт-лабораторія» (фото)

Для розвитку дітей та молоді в Кривому Розі відкриваємо сучасні навчальні та творчі центри. У рамках співпраці з Громадською організацією «4.5.0. Кривий Ріг» в музичній школі №13 успішно діє проєкт «Арт- лабораторія».

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої політики.

Проєкт розрахований для дітей ВПО. Для хлопців та дівчат, віком від 4 до 10 років проводяться майстер-класи з декоративно-прикладного та музичного мистецтва.

16 квітня у рамках робочої наради щодо діяльності закладів культури в. о міського голови Юрій Вілкул відвідав музичну школу №13. Тут очільник міста ознайомився з роботою арт-лабораторії, а також поспілкувався із вихованцями класу театрального мистецтва, які підготували виставу за мотивам оповідання української письменниці Ірини Подгурської «Янгол жовто-блакитний».


«Наше місто стало прихистком для понад 80 тисяч вимушених переселенців з різних регіонів України. Багато дітей залишилися без можливості повноцінного розвитку. Наше завдання – щоб і криворізькі діти, і діти, які вимушено переїхали до нас, отримували сучасні знання та навички. Для цього, у партнерстві з міжнародними організаціями, створюємо простори творчості та розвитку, де діти отримують додаткову можливість набувати нові знання, творчо розвиватися, отримувати психосоціальну та емоційну підтримку. Всього їх на сьогодні 32»,- сказав в. о. міського голови Юрій Вілкул.

Жоден із закладів культури не припинив своєї роботи в умовах воєнного стану. Культурна сфера Кривого Рогу нараховує 18 мистецьких шкіл, в яких навчаються понад 6300 дітей. В 11 мистецьких школах коштом міського бюджету облаштовано укриття, в інших використовуються укриття, створені поруч зі школами.

Музична школа №13 активно займається з внутрішньо перемішеними особами, які проживають у Саксаганському районі. Зокрема для дітей ВПО у закладі та в районних закладах освіти проводяться вистави та мистецькі майстер-класи.

Катерина Кулакевич, керівник проєкту ГО «4.5.0. Кривий Ріг» сказала: «Проєкт «Арт-лабораторія» розпочався ще у лютому 2024 року. Це – серія майстер-класів, націлених на психологічне розвантаження дітей, їх адаптацію під час війни. Ми, в рамках проєкту, знайомимо дітей з нашими мистецькими заходами. За грантові кошти (United Help Ukraine) придбані необхідні матеріали: матеріали, вода, тощо. Дізнатися та зареєструватися на майстер-класи батьки можуть на нашій сторінці у Фейсбук. Так, 4 травня у музичній школі №14 проведемо майстер-клас з ліплення. Плануємо також заходи у Центрально-Міському районі».

Під час майстер-класу з техніки декупаж, учасники отримали можливість оволодіти новими техніками майстерності, а також поліпшили свої навички.

Тетяна Гопкало, директор музичної школи №13, сказала: «У музичній школі навчається 309 учнів. У закладі працюють відділи: фортепіанний, народно-оркестровий, музично-теоретичних дисциплін, сольного співу, театрального та образотворчого мистецтва. Для безпечного навчання наших дітей, коштом міського бюджету було облаштовано укриття. Виконані сантехнічні, електричні, вентиляційні, роботи та внутрішнє оздоблення. Найпростіше укриття розраховано на 50 осіб. Також, працює «Пункт незламності».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини