Всі новини про життя міста

У лютому допомогу з міського бюджету отримають ще майже 4 тисячі містян на загальну суму 15,5 млн грн

На лютневому засіданні міськвиконкому було розглянуто 87 питань. 49 з яких – соціального спрямування, з них 20 стосувалися виплати матеріальної допомоги. У міському бюджеті-2024 майже 80% – це видатки пов’язані з воєнним станом та видатки соціального характеру. Тільки на комплексні соціальні програми підтримки населення буде направлено 570 млн грн.

Про це повідомили у відділі преси та внутрішньої політики.

У 2024 році започатковано виплату матеріальної допомоги у розмірі 5 тис грн учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь у відсічі агресії  рф   проти України та звільнені/демобілізовані з військової служби після 24.02.2022. У лютому таку підтримку отримає 221 воїн.

«Крім підтримки військовослужбовців, не залишаємо без уваги і їхні родини. Важливою є підтримка сім’ї загиблих військовослужбовців. Як і у минулі роки, муніципальною програмою соціального захисту передбачені відповідні виплати. Загалом, у 2024 році у міському бюджеті на пряму соціальну підтримку військовослужбовців та сімей загиблих Захисників і Захисниць України, учасників бойових дій передбачено 65 млн грн», – зазначив в.о. міського голови Юрій Вілкул.
 
Крім того, з міського бюджету спрямовують кошти на виплату щомісячних матеріальних допомог окремим категоріям пільговиків:

  • Громадянам з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з бойовими діями в Афганістані та на території інших держав, сім’ям загиблих в Афганістані (громадяни пільгових категорій);
  • Громадянам з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з бойовими діями на сході України, родинам та дітям, загиблих (померлих) військовослужбовців в зоні АТО/ООС (окремі категорії мешканців)
  • Сім’ям загиблих, померлих бійців у війні з російською федерацією, сім’ям загиблих воїнів інтернаціоналістів, загиблих працівників органів внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям.

  • Місто продовжує допомагати родинам, які виховують дітей з інвалідністю або мають осіб з інвалідністю з дитинства. У лютому  матеріальну підтримку   отримають: 229 дітей з інвалідністю та онкохворих дітей у розмірі 10 тис. грн; 20 інсулінозалежних дітей (розмір допомоги 11 338 грн); 13 дітей, які хворіють на фенілкетонурію; 35 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками у розмірі 20 тис грн;  324 особи з інвалідністю з дитинства, в тому числі, 25 чоловік з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, вони отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тис. грн.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини