Всі новини про життя міста

У Кривому Розі перфоратор став «яблуком розбрату»

Маючи досвід крадіжок та шахрайства, а також декілька судимостей, криворіжець продовжив випробовувати долю злочинним способом.

Так, 7 січня він прийшов до сусідки й став вихвалятися, що затіяв удома невеличкий ремонт. Проте для завершення облаштування житла йому вкрай потрібен електроінструмент.

Він знав, що жінка має власний перфоратор, а тому запевняв її, що буде дуже акуратним із технікою, а також пообіцяв повернути девайс наступного дня. Довірлива власниця все ж дала йому інструмент вартістю 2099,51 гривень.

Звісно, зловмисник перфоратор не приніс, тому ошукана жінка звернулася в поліцію. Розуміючи своє незавидне становище, шахрай пішов на угоду з прокурором.

16 лютого Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу визнав громадянина винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України, та призначити йому узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості від 31 січня 2024 року покарання у виді 3 років позбавлення волі, але з випробувальним терміном 1 рік.

Інструмент повернуто власниці під розписку.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини