Всі новини про життя міста

У мережі показали, як правоохоронці Кривого Рогу тренуються у тирі (фото)

У Кривому Розі для особового складу поліції проведено додаткові практичні вправи щодо дотримання правил заходів безпеки при поводження зі зброєю

Мета заняття – набуття нових знань, вмінь та навичок.

Захід пройшов 20 січня в тирі, що на базі Криворізького районного управління поліції. На ньому були присутні представники відділу кадрового забезпечення Криворізького районного управління поліції, полк поліції особливого призначення ГУНП в Дніпропетровській області, представники Управління головної інспекції та особовий склад.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Під час заходу молоді співробітники поліції писали конспекти, повністю повторили вимоги Інструкції із заходів безпеки при поводження зі зброєю, а саме: що категорично забороняється робити з вогнепальною зброєю під час несення служби, при поводженні з нею та під час виконання вправ зі стрільби. Види інструктажів, хто їх може проводити та в яких випадках вони проводять. Продемонстрували, дії та заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю та боєприпасами під час отримання їх та здачі до чергової частини, та дивились відповідні відеоролики.

Спільно з командиром роти № 5 м. Кривий Ріг полку поліції особливого призначення та заступником командира роти, під контролем головної інспекції, правоохоронці відпрацьовували тактику дій в екстремальних ситуаціях при поводженні з вогнепальною зброєю.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини