Всі новини про життя міста

У Широківській філії Криворізької центральної районної лікарні повноцінно запрацювало оновлене хірургічне відділення (фото)

Завдяки масштабній підтримці благодійних організацій Польщі та Криворіжжя лікарня отримала операційний стіл, безтіньову лампу, сучасні апарати ШВЛ з можливістю автономної роботи до 15 годин (за відсутності електроенергії), нові монітори пацієнта, хірургічні інструменти, інші вироби медичного призначення.

Про це повідомив Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

“У хірургічному відділенні повністю замінені старі ліжка на нові функціональні. Кількість профільних хірургічних ліжок у лікарні збільшена до 20, з них 3 гінекологічного напрямку і 6- післяопераційні ліжка. До команди хірургічного відділення долучився перспективний лікар-хірург Іван Шевцов та сестра медична операційна Валерія Кравчук.

За послугами хірургічного відділення Широківської філії Криворізької центральної районної лікарні можуть звернутися мешканці всіх громад Криворіжжя, хоча першочергове право на послугу мають мешканців і мешканки Широківської, Карпівської, Гречаноподівської та Новолатівської громад. Відділення готове надавати спеціалізовану медичну допомогу в рамках Програми медичних гарантій, для цього з Національною службою здоров’я України підписані відповідні договори”, – додав Євген Ситниченко.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі