test

Всі новини про життя міста

У травні ще майже 3 тисячі криворіжців отримають матеріальну допомогу від міста

На травневому засіданні виконкому Криворізької міської ради підтримані всі 25 рішень соціального напрямку. У рамках комплексної міської програми соціального захисту на виплату різних видів допомог спрямують у поточному місяці 15,9 млн грн.

А всього у 2023 році на комплексні соціальні програми підтримки криворіжців спрямують 532 млн грн.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

Міською програмою соцзахисту мешканців передбачено 50 різних видів грошової допомоги, пільг і компенсацій для криворіжців. Це – допомога військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим діткам, хворим на цукровий діабет та іншим криворіжцям.

“Особлива увага приділена й сім’ям загиблих воїнів у ході проведення АТО/ООС. Родинам загиблих надається всебічна підтримка та матеріальна допомога. Ми робимо все, щоб люди почувалися соціально захищеними”, – підкреслив в.о. міського голови Юрій Вілкул.

У травні одноразову допомогу отримають 555 учасників бойових дій у АТО/ООС та 2 бійця-добровольця. З початку року таку підтримку отримали 1665 учасників бойових дій.

Крім того, допомогу отримають 5 осіб з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО та ООС. Таку допомогу вже отримали 185 чоловік.

У місті мешкають понад 400 дітей, дитинство яких змінила війна. Кривий Ріг продовжує підтримувати їх, надаючи матеріальну допомогу. У травні 23 дитини, постраждалі внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів в Україні, отримають по 5 тис грн. З початку року таку допомогу отримало 93 дитини.

“Місто не забуває своїх героїв, які ціною власного здоров’я та життя виборювали свободу нашого народу. До Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України (14 червня) матеріальну допомогу від міста отримають 449 військовослужбовців, які отримали інвалідність внаслідок війни, а також діти, батьки, дружини загиблих в ході проведення АТО та ООС. Також, одноразову допомогу отримають 53 сім’ї військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення”,- зазначила директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини