![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/414453954_412036674481492_8024324570420890900_n-906x1024.jpg)
Окрім основних святкових заходів, до установи з сюрпризами завітали заступник начальника міжрегіонального управління з питань стратегічного розвитку, полковник внутрішньої служби Ірина Боброва та начальник відділу соціально-виховної роботи та забезпечення прав засуджених полковник внутрішньої служби Каріна Абрамович.
Для неповнолітнії засуджених вони привезли святкові подарунки, а саме вручення стало особливим моментом, надаючи радість і підтримку.
Про це повідомляє пресслужба “Криворізької установи виконання покарань (Nº3)”.
Різдво — одне з найголовніших свят у християнській релігії. Свято пов’язане з найтеплішими почуттями у серцях людей — родини збираються разом, діти й дорослі отримують подарунки, бо Різдво — час дарувати й ділитися. Сподіваємось, радість свята наповнить наші серця теплом та надією на перемогу! – зазначається у релізі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/414546709_412036647814828_3667148891534337081_n-1024x708.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/414693067_412036677814825_4732560385122041928_n-924x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/414464138_412036661148160_1968748188685573278_n-1024x979.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE