asd

Всі новини про життя міста

У важких боях на Луганщині обірвалося життя захисника із Кривого Рогу Олега Андрощука

Кривава війна, розв’язана росіянами ні на день не припиняє забирати життя мужніх захисників України. 22 лютого наше місто отримало страшну звістку: два дні тому від отриманих у важкому бою поранень зупинилося серце криворіжця Олега Андрощука. До війни чоловік самовіддано працював на гірничих підприємствах рідного міста, а у травні став до лав Збройних Сил. Останній свій бій зустрів у Кремінському районі на Луганщині.

Про загибель свого сумлінного працівника повідомила пресслужба «КЗРК».

Олег Андрощук з юних років пов’язав своє життя із залізницею. Одразу після закінчення професійно-технічного училища №46 чоловік влаштувався слюсарем із ремонту рухомого складу на тодішній Ново-Криворізький ГЗК. Пізніше працював на залізницях різних промислових підприємствах міста, таких як «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Кривбасшахтопроходка». 

Останнім місцем роботи Олега стало Управління залізничного транспорту «Криворізького залізорудного комбінату», на якому він трудився складачем поїздів. Колектив запам’ятав свого колегу працьовитим, відповідальним та сумлінним чоловіком, який завдяки своїй своїй праці та людяності користувався у них заслуженою повагою. 

27 травня Олега мобілізували до складу Збройних Сил. На службу воїн заступив повен рішучості захистити від ворога свою люблячу родину та допомогти Батьківщині жити у мирі та злагоді. Під час служби відважно виконував складні бойові завдання. Одне із них стало для криворіжця останнім. Стримуючи ворога на Луганщині, неподалік від селища Червонопопівка, що у Кремінському районі чоловік отримав важке поранення, несумісне із життям. 20 лютого серце 51-річного Олега зупинилося.

Окупанти залишили без люблячого батька доньку, без коханого чоловіка – дружину, без хорошого друга та старанного колеги – близьких і знайомих захисника.

Висловлюємо щирі співчуття та дякує за подвиг Олегові, який ціною власного життя дав нам надію на краще, а головне – на мирне майбутнє у вільній та незалежній Україні.

Джерело: one.kr.ua

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі