Всі новини про життя міста

Усі котельні АТ «Криворізька теплоцентраль» запущено в роботу

Опалювальний сезон у Кривому Розі триває вже більше тижня. Усі котельні АТ «Криворізька теплоцентраль» запущено в роботу і вони подають тепло у домівки криворіжців.

Про це повідомили на офіційному сайті АТ.

“Проте, лише 2,5% житлових будинків, які Криворізька теплоцентраль має забезпечувати теплом, поки залишаються без подачі центрального опалення. На заваді стоять пошкодження на тепломережах, які виникли через підрив Каховської ГЕС. І усунення яких потребує певного часу та відповідних матеріалів”, – йде мова у повідомленні.

“Як відомо, влітку поточного року окупанти підірвали Каховську ГЕС, в результаті чого більша частина Кривого Рогу відчула суттєву нестачу питної води. Через що було накладено обмеження щодо використання питної води у місті. Це завадило Криворізькій теплоцентралі у повному обсязі провести гідравлічні випробування на щільність та міцність теплових мереж. Як результат – пошкоджень на тепломережах, на жаль, не вдалося уникнути.

Завдяки плідній співпраці з міськвиконкомом та міською радою Кривого Рогу, а також комунальними підприємствами та службами міста, Криворізькій теплоцентралі вдалося набагато швидше вирішити ряд проблем, пов’язаних з початком поточного опалювального сезону. 

Безумовно, від своєчасної оплати та невідкладного погашення заборгованості споживачами залежить безперебійне проходження поточного опалювального сезону, а також вчасна закупка, у тому числі, трубопроводів, арматури та інших матеріалів”, – додали у Теплоцентралі.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі