Цікавим та насиченим видався день у майбутніх поліцейських, офіцерів громади, інспекторів ювенальної превенції Кривого Рогу.
Інспектори полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг разом із працівниками Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ, провели для курсантів “Поліцейський квест”.
Захід передбачав вирішення практичних завдань на спеціальних локаціях, які імітували місця вчинення правопорушень: домашнє насильство в присутності малолітніх, виявлення патрульними поліцейськими арсеналу вогнепальної зброї в автомобілі, продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, а також здійснення поліцейського піклування до особи, яка перебуває в алкогольному стані.
Патрульні й надалі планують проводити для курсантів подібні заходи.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_16-05-33-1024x683.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_16-05-36-1024x681.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-03_16-05-37-1024x680.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-04_14-02-00-1024x682.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE