test

Всі новини про життя міста

Про що криворізький «тепловик» попросив своїх споживачів?

23 березня у Кривому Розі завершився опалювальний сезон. АТ «Криворізька теплоцентраль» звернулася до містян.
Розпочався міжопалювальний сезон – період, коли теплогенеруюче підприємство проводить підготовку своїх потужностей до роботи в наступному осінньо-зимовому режимі.
А це потребує значного фінансування.
«У Кривому Розі з 23.03.2023 року завершено опалювальний сезон. Відповідне рішення N 338 від 22.03.23 року ухвалив виконавчий комітет Криворізької міської ради.
Незважаючи на те, що опалювальний сезон 2022-2023 років проходив у надзвичайно складних умовах, АТ «Криворізька теплоцентраль» відпрацьовано стабільно. Навіть в умовах блекаутів була збережена вся інфраструктура, а споживачі були забезпечені теплом у повному обсязі.
З моменту завершення опалювального сезону розпочинається міжопалювальний період, упродовж якого працівники АТ «Криворізька теплоцентраль» готуватимуть теплове господарство до наступного опалювального сезону. І особливо у цей період важливо виконати усі заплановані робити, згідно графіку.
Для підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років, а саме розрахунку за енергоносії, виплати заробітної плати працівникам, – важливо отримувати оплати від споживачів за вже спожиту послугу у опалювальному сезоні, що завершився.
Ми просимо наших споживачів не відтерміновувати оплату за теплопостачання та за наявності фінансової можливості здійснити оплату або заключити договір на реструктуризацію заборгованості. Інформацію щодо заключення договору реструктуризацій можна одержати за телефоном 067-566-96-86», – АТ «Криворізька теплоцентраль».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі